PONIQE  je mladou společností na trhu, ne však nováčkem v oblasti stavebnictví, architektury, designu a reklamy.

PONIQE  je společnost, která poskytuje svým klientům komplexní služby ve všech uvedených oblastech, zakládající si zejména na profesionálním a individuálním přístupu.

PONIQE  Váš rodinný dům, či firemní sídlo nejen navrhne, ale i vybuduje, vybaví dle Vašeho přání a zprostředkuje Vaší firmě reklamu na míru přesně podle Vašich potřeb a požadavků.

 

JAK PRACUJEME.....

Ideální variantou pro architekta je tvorba celku, tedy vstup do projektu už na jeho počátku, např. výběr vhodné parcely a pak odborný dohled až do finálního dokončení projektu. Bohužel ne všechny projekty jsou takto ideálně nastaveny a tak architekt pracuje na projektech, které nebyly vytýčeny zcela správné a o to je jeho prace těžší.

 

NÁVRH RODINNÉHO DOMU 

Každý člověk je jiný a stejně je to i s jejich domy. Každý si představuje svůj dům jinak, každý má své potřeby a představy. My vám navrhneme dům jenom pro Vás, dle vašich představ a dle vašich potřeb. Pokud nemáte vhodný pozemek pomůžeme Vám nalézt ideální místo pro stavbu domu.

Máte-li pozemek a žádný z domů, který jste doposud viděli nebyl odrazem vaší duše? My Vám dokážeme, že to jde.

Od prvniho konceptu až po realizační projekt s Vámi projdeme tvorbu domu tak, aby tento proces pro Vás nebyl stresujicí, ale aby byl zábavou, na jejímž konci je odměna v podobě rodinného domu, který budete milovat.

 

INTERIÉR

Návrh interiéru je detailní prací, která zpracuje projekt do posledního dílčího detailu. Na počátku je koncept, který určuje hlavní myšlenku celému interiéru, materiálové řešení, výběr jednotlivých prvků, až po detailní rozkreslení atypických součástí.

 

REKONSTRUKCE A DOSTAVBA RODINNÉHO DOMU

Máte rodinný dům, který vám nevyhovuje velikostí, uspořádánim nebo svým vizuálním výrazem? My Vám jej přetvoříme na zcela jiný, podle Vašich požadavků a představ. Jsme zastánci citlivého přistupu ke každé nemovitosti, která má již určitou historii za sebou.

Saturday the 29th.